rusulvaleriy@gmail.com
Написати повідомлення

Про нас

.

Історія створення компанії

Все почалося як хобі одного з наших засновників. Прогрес не стояв на місці, бажання знайти свою нішу в бізнесі перетравлюється велика кількість різних способів і варіантів отримання доходів і прибутку. Розуміння що саме виробництво буде напрямком для своєї справи прийшло не відразу, але однозначно закоренілось в думках. Одним з набираючих обертів виробництва в світі, зокрема в Китаї, який вражав своїм величезним приростом в цій сфері, стала заміна людського фактора і впровадження ЧПУ. Все більше робіт виконувалися за допомогою запрограмованого завдання для верстатів, які вражали своєю швидкістю, точністю і низькою собівартістю. І ось, ми дозріли для початку проекту свого виробництва.

У 2012 році   був замовлений наш перший верстат з ЧПУ із Китаю, це був напівфабрикат який прийшов через три місяці в різних коробках без ПО, все на китайському ... але! Інтернет і кмітливість нашого засновника і спеца в області електротехніки та мікроелектроніки зробили свою справу, верстат заробив. Потужність і функціонал верстата були пропорційні його вартості, а наші бажання і потреби були стрімкі, з цього були розроблені креслення і виготовлені комплектуючі нового верстата з великими можливостями. Через деякий час перший верстат був проданий за непотрібністю, а вдосконалений працював як експериментальний для дрібних замовлень.

У цей момент історії 2013 г. в команду приходить наш інженер конструкторської думки, він же менеджер з продажу і зв'язком з громадськістю. Тоді хобі перетворюється в мале виробництво. Активний пошук клієнтів та моніторинг ринку коригують напрямок у виробництві, різноманітні сфери споживачів нашого продукту виробляють стандарти моделей верстатів, що в свою чергу дає можливість планування і розрахунку термінів і витрат.

2013-2015 роки ми прогресивно ростемо в виробничих площах, створюємо дві лінії виробництва, одна займається стандартними, однотипними станками, а інша - більш експериментальна, працює для індивідуальних замовників і нестандартних рішень.

Наші клієнти це - меблеві виробництва, ювелірні майстерні, обробка металу, швейні цехи, багато заявок від підприємців-початківців, люди пробують можливості наших верстатів і замовляють ще один-два, цілі лінії по виробництву.

Потрібна консультація?
Зв'яжіться з нами або залиште заявку
Замовити зворотній дзвінок