rusulvaleriy@gmail.com
Написати повідомлення
Виробляємо, модернізуємо і обслуговуємо
ЧПУ верстати
Замовити верстат
Вибрати з каталогу
5 років
на ринку
Більше 20
співробітників
Більше 100 м²
площ
10 виробничих
приміщень

Каталог станків:

Наші послуги:

Виконані проекти:

Історія створення компанії

Все почалося як хобі одного з наших засновників. Прогрес не стояв на місці, бажання знайти свою нішу в бізнесі перетравлюється велика кількість різних способів і варіантів отримання доходів і прибутку. Розуміння що саме виробництво буде напрямком для своєї справи прийшло не відразу, але однозначно закоренілось в думках. Одним з набираючих обертів виробництва в світі, зокрема в Китаї, який вражав своїм величезним приростом в цій сфері, стала заміна людського фактора і впровадження ЧПУ. Все більше робіт виконувалися за допомогою запрограмованого завдань для верстатів, які вражали своєю швидкістю, точністю і низькою собівартістю. І ось, ми дозріли для початку проекту свого виробництва.

Читати продовження

 

Верстат ЧПУ (з числовим програмним управлінням) є просунуте сучасне обладнання. Вони працюють на підставі комп'ютерної програми, яка задає основні параметри виробництва. Дані верстати дозволяють виготовляти найрізноманітнішу продукцію від сувенірної до ювелірних виробів.

Види верстатів з ЧПУ

ЧПУ верстат купити в Білій Церкві , можна по каталогу компанії. Представлені кілька основних видів даного обладнання:

  • CNC верстат для обробки металу . Він дозволяє створювати металеві деталі, декоративні елементи. Можливості верстата задаються відповідною комп'ютерною програмою і можуть змінюватися або доповнюватися за бажанням замовника;
  • ЧПУ верстат (Біла Церква) може бути призначений   для роботи з деревиною.   Завдяки особливостям обладнання, виконувати тонку роботу можна і з твердими сортами дерева;
  • Верстат з числовим програмним управлінням   для виготовлення ювелірних виробів . Це високоточне оснащення, що дозволяє виготовляти кільця, підвіски, декорувати ювелірну продукцію.

Це основні категорії обладнання, які представляє компанія. При цьому слід розуміти, що кожен такий верстат може бути адаптований до потреб замовника. Наприклад, можна створити оснащення для бізнесу по виготовленню сувенірної продукції.

Особливості ЧПУ верстатів

Незважаючи на різноманітність, представлені вироби мають ряд загальних характеристик. Такі загальні особливості слід вказати окремо:

  • основну роль виконує комп'ютерний процесор, який забезпечує робочі можливості обладнання;
  • екран, на який виводиться поточна інформація про робочі процеси;
  • оператор верстата задає необхідні дії, контролює роботу за допомогою пульта управління, виведеного на центральну консоль;
  • постійна і тимчасова пам'ять.   Верстати з можливостями 3d, 4d   здатні зберігати задані дії і основні алгоритми роботи протягом багатьох років. А можливості тимчасової пам'яті призначені для забезпечення поточних процесів.

Компанія CNC-Expert пропонує власну продукцію

Компанія має власне виробництво. Тому, це не пропозиції посередників з додатковими торговими націнками.

Більш того, крім придбання нових верстатів, популярною пропозицією є модернізація обладнання в Білій Церкві. Це дозволяє уникнути витрат на   покупку нового обладнання. При цьому клієнт отримує сучасний верстат, адаптований під його потреби.

Покупці не залишаються без уваги компанії і після придбання потрібного їм оснащення. Фахівці нашої фірми з Білої Церкви забезпечать ремонт і обслуговування верстатів будь-якої складності. Таким чином, всі дії з верстатами можуть виконуватися майстрами компанії за замовленням клієнта. Це зручно, оскільки не потрібно шукати сторонні фірми. Всі необхідні послуги можна отримати від фахівців компанії. Разом з тим, подані пропозиції не призведуть до масштабних витрат.   ЧПУ верстат - ціна в Білій Церкві   не включає додаткові націнки. Тому, клієнти можуть купити обладнання з чесною прямою ціною.

CNC-Expert виконує виготовлення і продаж верстатів з ЧПУ   по всій території України.  

Читати повністю
Потрібна консультація?
Зв'яжіться з нами або залиште заявку
Замовити зворотній дзвінок